nasz wydruk i oprawa prac dyplomowych, tanio dla studenta, łódź bałuty, bindowanie, pieczątki modico colop nomo, datowniki, julianów, żubardź, zgierska, limanowskiego, zachodnia, pojezierska, rynek, radogoszcz, laminowanie a3 a7, przegrywanie vhs na dvd, ksero kolorowe A3 A4przegrywanie na DVD VHS VHS-C VIDEO-8 ceny, konwersja na DVD VHS VHS-C VIDEDO-8 cennik, montaż i obróbka wideo

TANIEJ W PROMOCJI DLA STUDENTA, gdy u nas drukujesz i oprawiasz.

ZASADY PROMOCJI. Obniżone ceny w „Promocji dla studenta” dotyczą każdego (nie tylko studenta) kto u nas jednocześnie drukuje minimum 30 dowolnych stron i oprawia dowolny dokument lub pracę dyplomową itp. Do wydruku przyjmujemy wyłącznie pliki PDF dla Acrobat Reader. Dokumenty warto przygotować osobno do wydruku jednostronnego lub dwustronnego (marginesy lustrzane).

Pracujemy pn.-pt. w godz. 10-17, kontakt: 505 704 908, 42 663 9 663, email: biuro@edografia.pl

WAŻNA INFORMACJA!

Aktualnie prowadzimy naszą działalność poprzez sieć internetową i nie posiadamy już biura w którym można skonsultować usługę. To oznacza że w naszej ofercie pozostają tylko usługi wykonywane zdalnie z możliwością odbioru we wskazanym punkcie w Łodzi przy ul. Julianowskiej 1.
Za pomocą korespondencji e-mail biuro@edografia.pl oraz za pośrednictwem naszego sklepu allegro.pl będzie można zamawiać usługi z następującymi metodami odbioru: odbiór w punkcie, paczkomaty Inpost, Poczta Polska, Kurier.

Oto lista dostępnych usług:
 • pieczątki MODICO, NOMO, COLOP, datowniki,
 • wydruk i oprawa prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz rozpraw doktorskich,
 • wizytówki w formacie 90x50 mm na kartonie 300 g/m2,
 • laminowanie przysłanych dokumentów,
 • kserokopie dokumentów powyżej 50 kopii.
 • Pliki do wydruku przyjmujemy TYLKO w wersji PDF. Dopuszczamy pliki dla OpenOffice, tj. ODT, ODS, ODP. Prace, dokumenty itp. do wielkości 10MB proszę wysyłać na adres e-mail biuro@edografia.pl, natomiast duże pliki (powyżej 10MB) przez chmurę, np. WeTransfer, GoogleDisk, DropBox itp. PROSZĘ PAMIĘTAĆ aby podać informacje NIEZBĘDNE do zrealizowania zlecenia takie, jak:
 • ilość egzemplarzy,
 • wydruk czarno-biały/kolorowy,
 • jednostronnie/dwustronnie,
 • typ oprawy, miękka lub twarda, a także kolor oprawy - strona www. patrz oprawy, podaj kolory.
 • Procedura wygląda następująco. Po odbiorze przesłanego zamówienia/zapotrzebowania, odsyłamy wycenę do akceptacji. Zamówienia powyżej 10,00 zł realizujemy tylko po przedpłacie, przelewem na konto mBank 36 1140 2004 0000 3602 7929 1230 lub BLIK-iem na telefon 607 175 425 (jest to przelew natychmiastowy).

  KALKULATOR WYDRUKÓW I OPRAW

  przelicz koszt wydruku i oprawy

  Wycena ma charakter orientacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego

  Doskonałej jakości wydruki

  → zobacz cennik wydruków

  Eleganckie oprawy prac

  → zobacz cennik opraw

  NOWOCZESNE PIECZĄTKI FLASHOWE W 10 MINUT, zobacz ceny

  → MODICO

  → NOMO

  → COLOP

  konwersja VHS→DVD, montaż wideo

  → formularz zamówienia i regulamin konwersji - PDF do wydruku 

  KONWERSJA WIDEO TO DOSKONAŁA PROPOZYCJA dla tych, którzy chcą ocalić od zapomnienia ważne chwile, zarejestrowane na starej kasecie VHS. Materiał do obróbki przyjmujemy na kasetach VHS, VHS-C/SVHS-C (16mm) zapisanych w systemie PAL oraz kamer Video8 w systemie PAL i NTSC. Obrabiamy również materiał cyfrowy dostarczony w kamerze.
  Kasetę można dostarczyć osobiście lub przysłać pocztą. Kaseta i zawarta w niej taśma nie mogą być uszkodzone (szczegóły w regulaminie).

  DLACZEGO WARTO WYKONAĆ KONWERSJĘ WIDEO?
  Przynajmniej z trzech powodów:

  • Niekorzystne czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć, temperatura, pole magnetyczne, powodują, że obraz zapisany na taśmach magnetycznych ulega ciągłemu pogorszeniu. Jest to proces stosunkowo szybki i już za kilka lat może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania.
  • Kasety VHS są już nieprodukowane od drugiej połowy 2008 roku. Nietrudno się domyśleć, że sprzęt VHS również w naturalny sposób odejdzie do lamusa. W przypadku uszkodzenia takiego sprzętu, naprawa może się okazać nieopłacalna lub wręcz niemożliwa, co za tym idzie, odtworzenie takiej kasety stanie się utrudnione.
  • Nośnik DVD pozbawiony jest niemal wszystkich wad kasety VHS. Skonwertowany materiał może zostać podzielony na rozdziały (chapter) połączone z wygodnym menu. Taką płytę można odtwarzać na sprzęcie DVD i komputerze. Film można zapisać również w formatach *AVI, *MPG ale wymaga to uzgodnienia stopnia kompresji, gdyż np. 2h materiału w *AVI nie zmieści się na płycie DVD bez kompresji.

  CO MOŻNA KOWERTOWAĆ?

  • Zapis nagrań z kamery dokonany na imprezie lub ważnej uroczystości. W szczególności śluby, przyjęcia, wesela, komunie, czy kinderbale. Może to być też zapis z wakacji, czy rodzinnych spotkań. Istotne jest aby Klient miał wszelkie prawa do powierzonego nam materiału (szczegóły w regulaminie).
  • Niejednokrotnie taki materiał, w pewnych fragmentach, charakteryzuje się dłużyznami, które powodują, że nie każdy chce oglądać taką kasetę od początku do końca. Jeżeli jeszcze dodamy fakt, że na kasecie VHS nie można szybko przemieszczać punktu odtwarzania, to zalety płyty DVD stają się oczywiste. Dlatego w szczególności polecam ZAAWANSOWANĄ KONWERSJĘ. Uczynię z materiału na Twojej starej kasecie VHS, taki film DVD, który będzie chciało się oglądać.

  OFERUJEMY DWA RODZAJE KONWERSJI WIDEO:

  • podstawowa, która obejmuje skonwertowanie źródłowego materiału wideo z kasety VHS na płytę DVD, wstawienie automatycznego menu DVD (rozdział np. co 5 min.), standardowe etui rozm. 193x136mm oraz kolorowa wkładka do etui.
   Maksymalny czas materiału dla jednej płyty DVD - 2 godz.
  • zaawansowana, gdzie oprócz podstawowej konwersji, wykonuję OBRÓBKĘ I MONTAŻ WIDEO, czyli: wstawianie zaawansowanego menu DVD (rozdziały są zatytułowane i odzwierciedlają podział tematyczny materiału), wycinanie zbędnych scen (jeżeli np. operator zapomniał wyłączyć kamerę lub są przerwy w nagraniu), wstawianie powierzonych zdjęć, dodatkowa ścieżka muzyczna, napisy, doskonałe efekty filmowe itp.

  ← pełna oferta  ↑ do góry