nasz wydruk i oprawa prac dyplomowych, tanio dla studenta, przegrywanie vhs na dvd, ksero kolorowe A3 A4, łódź bałuty, bindowanie, pieczątki modico colop nomo, wyrobienie pieczątki, teofilów, żubardź, zgierska, limanowskiego zachodnia, narutowicza, śródmieście, rynek bałucki, radogoszcz, laminowanie a3 a7, oprawy prac ceny, bindowanie prac dyplomowych cennik, oprawy dokumentów ceny, prace magisterskie, prace licencjackie

TANIEJ W PROMOCJI DLA STUDENTA, gdy u nas drukujesz i oprawiasz.

ZASADY PROMOCJI. Obniżone ceny w „Promocji dla studenta” dotyczą każdego (nie tylko studenta) kto u nas jednocześnie drukuje minimum 30 dowolnych stron i oprawia dowolny dokument lub pracę dyplomową itp. Do wydruku przyjmujemy wyłącznie pliki PDF dla Acrobat Reader. Dokumenty warto przygotować osobno do wydruku jednostronnego lub dwustronnego (marginesy lustrzane).

Pracujemy pn.-pt. w godz. 10-17, kontakt: 505 704 908, 42 663 9 663, email: biuro@edografia.pl

WAŻNA INFORMACJA!

Aktualnie przenieśliśmy naszą działalność do sieci internetowej i nie posiadamy już biura w którym można skonsultować usługę. To oznacza że w naszej ofercie pozostają tylko usługi wykonywane zdalnie z możliwością odbioru we wskazanym punkcie w Łodzi przy ul. Julianowskiej 1.
Za pomocą korespondencji e-mail biuro@edografia.pl oraz za pośrednictwem naszego sklepu allegro.pl będzie można zamawiać usługi z następującymi metodami odbioru: odbiór w punkcie, paczkomaty Inpost, Poczta Polska, Kurier.

Oto lista dostępnych usług:
 • pieczątki MODICO, NOMO, COLOP,
 • wydruk i oprawa prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, inżynierskich a także rozpraw doktorskich,
 • wizytówki w formacie 90x50 mm na kartonie 300 g/m2,
 • laminowanie przysłanych dokumentów,
 • kserokopie dokumentów powyżej 100 kopii.
 • Pliki do wydruku przyjmujemy TYLKO w wersji PDF. Dopuszczamy pliki dla OpenOffice, tj. ODT, ODS, ODP. Prace, dokumenty itp. do wielkości 10MB proszę wysyłać na adres e-mail biuro@edografia.pl, natomiast duże pliki (powyżej 10MB) przez chmurę, np. GoogleDisk, WeTransfer, DropBox itp. PROSZĘ PAMIĘTAĆ aby podać informacje NIEZBĘDNE do zrealizowania zlecenia takie, jak:
 • ilość egzemplarzy,
 • wydruk czarno-biały/kolorowy,
 • jednostronnie/dwustronnie,
 • typ oprawy, miękka lub twarda, a także kolor oprawy - strona www. patrz oprawy, podaj kolory.
 • Procedura wygląda następująco. Po odbiorze przesłanego zamówienia/zapotrzebowania, odsyłamy wycenę do akceptacji. Zamówienia powyżej 10,00 zł realizujemy tylko po przedpłacie, przelewem na konto mBank 36 1140 2004 0000 3602 7929 1230 lub BLIK-iem na telefon 607 175 425 (jest to przelew natychmiastowy).

  KALKULATOR WYDRUKÓW I OPRAW

  przelicz koszt wydruku i oprawy

  Wycena ma charakter orientacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego

  Doskonałej jakości wydruki

  → zobacz cennik wydruków

  Eleganckie oprawy prac

  → zobacz cennik opraw

  NOWOCZESNE PIECZĄTKI FLASHOWE W 10 MINUT, zobacz ceny

  → MODICO

  → NOMO

  → COLOP

  ← pełna oferta  → zobacz ceny opraw  → zobacz ceny ksero-wydruków  → KALKULATOR WYDRUKÓW I OPRAW 

  oprawy dokumentów

  OPRAWA pozwala na złączenie kartek w jeden dokument. Wykonujemy bindowanie oprawą grzbietową i kanałową. Bindowanie grzbietem plastikowym jest tanie i pozwala na dość szybkie dodawanie lub ujmowanie zbindowanych kartek. Dokument zbindowany kanałem metalowym jest elegancki i ma sztywne okładki, na których można odcisnąć złocony tekst, np. "PRACA DYPLOMOWA", "PRACA MAGISTERSKA", "UMOWA", itd.

  Oprawa z grzbietem plastikowym z przodu folia bezbarwna z tyłu karton skóropodobny.

  Miękka oprawa EASY COVER składająca się z przezroczystej lub matowej okładki przedniej i tylnej z laserowym nacięciem easy open ułatwiającym otwieranie. Okładki zostały wklejone w metalowy kanał systemu METALBIND. Okładki są dostępne w formacie A4 w układzie pionowym w kolorach białym, czarnym, czerwonym, niebieskim i srebrnym.

  Miękkie okładki SOFT CLEAR z przednią stroną wykonaną z przezroczystej folii umożliwiającej podgląd pierwszej strony dokumentacji. Tył okładki wykonany z kartonu w kolorach: czarnym, bordowym, granatowym i zielonym.

  Twarda oprawa doskonale nadająca się do oprawy prac dyplomowych itp. Przód i tył: twarde okładki o fakturze lnu lub skóry.

  Dostępne kolory okładek o fakturze lnu: czarny, bordowy, zielony, srebrno-szary i granatowy.

  Dostępne kolory okładek o fakturze skóry: czarny i granatowy.

  Wytłoczenie tytułu na twardej oprawie w złotej czcionce.

  Dostępne tytuły:
  PRACA DYPLOMOWA, PRACA LICENCJACKA, PRACA INŻYNIERSKA, PRACA MAGISTERSKA, PRACA MATURALNA, ROZPRAWA DOKTORSKA, DYPLOM, CENNIK, UMOWA.

  ← pełna oferta  → zobacz ceny opraw  → zobacz ceny ksero-wydruków  → KALKULATOR WYDRUKÓW I OPRAW